OPINIE

Polecam lekcje angielskiego u Tomka, nauka jest efektywna, otrzymałam dużo dobrych materiałów, lekcje są dopasowane, Tomek umie pracować z uczniem, jest czujny i naprawdę się angażuje w potrzeby ucznia. Oprócz lekcji Tomek przygotował mnie rewelacyjnie do interview i dostałam pracę, za co jeszcze raz wielkie dzięki. Jako nauczyciel ma też to "coś" co jest smykałką, nie wiem jak to określić, pasją. 
JOANNA
Wspaniały, profesjonalny nauczyciel! Zawsze przygotowany, z pomysłem na każde zajęcia. Zaledwie w 6 miesięcy świetnie przygotował mnie do matury (2019), co potwierdzają wyniki 100% z podstawy i 90% z rozszerzenia. Oprócz tego, pomógł mi się "rozgadać" po angielsku i mówić płynniej. Pokazał wiele źródeł i sposobów na naukę angielskiego, wręcz zarażał chęcią do nauki. Korepetytor, jakiego szukałem, naprawdę szczerze polecam!
KSAWERY
Polecam Tomka jako nauczyciela, ma bardzo profesjonalne podejście, na każde zajęcia przychodzi przygotowany. Posiada dużą wiedzę. Zajęcia na pewno warte swojej ceny. Ponadto atmosfera na lekcjach jest bardzo przyjazna. Naprawdę polecam!
MAGDALENA
Tomek to osoba, która łączy w sobie kilka bardzo pozytywnych cech. Jest on nauczycielem z powołania, zarażającym innych swoją pasją do nauki języków (sam aktualnie uczy się kilku języków). Dodatkowo wciąż doskonali swój warsztat pracy poprzez przygotowywanie dla uczniów nowych zasobów (zbiory materiałów, ćwiczeń, aplikacje mobilne). Poza tym, dzięki otwartości oraz bardzo pogodnemu i wesołemu usposobieniu, w czasie lekcji nie brakuje żartów, słów motywacji i zachęcenia do pracy. 
KAROL
Polecam korepetycje z angielskiego u Tomka z całego serca.
Uczymy się razem od 1.5 roku i widzę wyraźne postępy w nauce. Tomek dostosowuje narzędzia i metody do potrzeb ucznia, podsyła dodatkowe materiały i inspiruje do nauki. Oprócz przerabiania książki czytamy i słuchamy ciekawych materiałów dodatkowych.
Nie odpuszcza prac domowych! Regularnie testuje wiedzę.
Paweł